You are here : Aşk Bağlama Büyüsü » dualar » Geri Döndürme Duası

Geri Döndürme Duası

Geri Döndürme Duası

Bazen sevdiğimiz kişiler verdikleri kararlardan zarar göreceklerini fark edemezler ve bu kararlarında inat etmeye devam ederler. Bizlerde onları bu kararlarından vazgeçirmek adına elimizden geleni yaparız. Birçok kişi bu konuda fiziki çaba gösterse de manevi duyguları güçlü olan kişiler geri döndürme duası gibi özel uygulamaları da tercih etmektedirler. Örneğin bir aile çocuklarının verdiği evlilik kararını onaylamadıkların da ve eğer oğulları verdiği kararı uygulamaya başlamamışsa aileler geri döndürme duası ile oğullarını bu kararından vazgeçirebilirler.

Çoğunlukla kısa zaman içinde etkisini gösterip insanlara fiziki veya manevi anlamda hiçbir zarar vermeden sadece fikirlerini değiştirmelerini sağlayan bu dua sayesinde birçok kişinin amacına ulaştığı da bilinmektedir. Her dua uygulamasında olduğu gibi özellikle Kuran’da geçen özel surelerin kullanılması ve bu surelerin düzenli olarak belirli bir sıralama ile okunması ile yapılan bu duada en önemli nokta kişilerin verdikleri kararları düşünme aşamasında olmaları ve uygulamaya başlamamış olmalarıdır. Eğer insanlar işleme başladıysa yapılan dua hiçbir şekilde fayda vermeyecektir.

Medyumların da birçok kişiye tavsiye ettikleri geri döndürme duasını sabırla ve disiplinli bir şekilde uygulayan insanlar, amaçları ne olursa olsun bazen uzun bazende kısa zaman içinde hedeflerine ulaşacaktır. Özellikle dini inançları güçlü olan ve duaların gücüne inanan kişiler bu tarz uygulamaların gücüne her zaman inanmışlardır. Bizim toplumumuzda da çok yaygın olan geri döndürme duası her zaman birçok kişi için umut kapısı olmuştur.

Bu yazıyı paylaş

Geri Döndürme Duası

yorum yapılmadı

BİR YORUM YAPIN

E-Postanız gizli kalacak paylaşılmayacaktır. *

*