You are here : Aşk Bağlama Büyüsü » dualar » Bağlama Büyüsü Yaptırmak

Bağlama Büyüsü Yaptırmak

Bağlama büyüsü; eş ya da sevgililer arasında sorunlarda, ayrılma tehlikesi olduğunda başvurulan ve kişiler arasındaki ilişkiyi düzeltmek amacıyla yapılan bir büyü çeşididir. Bu büyü birçok değişik alanda yapılan eskiden günümüze kadar yapılan büyü çeşididir.

Eşler ya da sevgililerin ilişkilerinde yaşadığı sorunlar sonrası yeniden eski haline geri dönmesi ya da eskisinden daha fazla bağlılığın olmasını sağlamak için yapılma gereği duyulur. Bilinen en güçlü manevi bir çalışmadır. Çalışma sevilen kişiye olan hislerinin artmasını sağlamak ve bağımlılık derecesinde de etki eder. Kişilerin birbirlerine olan uyumlarını arttırdığı gibi ilişkideki istenmeyen olumsuz kötü yönlerin karşısındaki kişiye gösterilmesini engeller. Bağlama büyüsü; resmi medyum olarak da bilinen Medyum Mehran Hoca ile çok kısa bir süre 7 günde etkili bir şekilde sevdiğinizi kendinize bağlayabilirisiniz. Şimdiye kadar yapılmış ve yüzde yüz sonuçlar alınmıştır. Tecrübesi bilgisiyle çok kısa süre de sonuç alınır.7 günde yapılan bu büyü; sevdiğiniz sizi terk ettiğinde, eşiniz sizi terk ettiğinde, yuvanız yıkılmak üzere ise, büyü yapılmış ise, işlerinizde düzensizlik rast gitmediğinde yapılır. Bağlama büyüsü birçok dilek ve talep için yalpan çeşitleri vardır. Mesela Eşi Bağlama, Sevgiliyi Bağlama, Uzaktan Bağlama, Kendine Bağlama, Kocayı Bağlama, Eve Bağlama, İki Kişiyi Bağlama, Erkeklik Bağlama, Dil Bağlama, Göz Bağlama gibi yapılan çalışmalar vardır. Hangi çalışma için yaptırırsanız yaptırın etkisi oldukça güçlü ve doğru zamanda ve doğru medyum ile yapıldığı takdir de tam olur. Büyü çeşitlerinde gayelerinden bahsedersek;

İlki sevgili yani aşk bağlama büyüsüdür. Bu büyüde en çok sevdiğiniz ya da arzu etiğiniz birini kendisine âşık etmek için en çok tercih edilendir.

Bu yazıyı paylaş

Bağlama Büyüsü Yaptırmak

yorum yapılmadı

BİR YORUM YAPIN

E-Postanız gizli kalacak paylaşılmayacaktır. *

*