You are here : Aşk Bağlama Büyüsü » dualar » Aşk Vefkleri

Aşk Vefkleri

Aşk vefkleri bir insanı diğer bir kişiye aşık etmek için kullanılan yöntemlerden biridir. Bu sayfayı okuyan pek çok kişi vefk tanımına çok yenidir. Günlük hayatta kullanılmayan bir kelimedir. Havas ilmi konuları ile ilgilenenlerin en çok dikkatini celp eden konu ise bu vefk konularıdır. Bunların sebeplerinden en başta kareler içine yerleştirilmiş olan şekillerin güzel bir görüntü oluşturması, yapımındaki bazı zorluklar ve kitaplarda vefkler ile yapılan pek çok uygulamaların verilmiş olmasıdır. Aşk vefkleri ile sizden uzaklaşan eski sevgilinizi yada, aranızın bozulduğu eşinizi kendinize yeniden aşık ettirebilirsiniz. Aşk vefki ile daha önce sizi hiç sevmemiş olan birini de kendinize aşık ettirebilirsiniz. Kareler içine yerleştirilen bu sistemin genel açıklamalarını vefk ilmi konusunda yaptım. Burada sadece aşk vefkleri yapmakla ilgili konulara değineceğim.

Bu sistem ile yapılan çeşitli vefk çalışmaları ile o vefkin hüddamı yada hüddamları tarafından gerekli çalışma yapılarak tesir elde edilmesidir. Hüddam denilen kelime o vefke hizmet eden görevli manevi alemdeki görevlilere verilen genel isimdir. Bütün uygulamalar buna benzer bir etki-tepki neticesinde gerçekleşmiş olur. Anlamanız gereken nokta şudur. Çalışma yapıldıktan sonra vefkin harekete geçireceği merkezin diğer bir ifadeyle vefkin görevlilerinin atandığı yere uyarıda ve çağrı yapılmış olur. Bu ilgili görevlendirme merkezinde vefke gerekli görevli atandığında vefk çalışmaya başlamış olur. Halk arasındaki deyimle tutmuş olur. Aşık edilmek istenen kişinin üstüne gider. Eğer isimlerin geçtiği dua da veya edilen niyette özel olarak başka bir durum belirtilmemişse isteneni isteyene aşık etmek için çalışmalara başlar. Bu görevli başarılı ve etkili bir şekilde iş yaparsa o zaman alınan etki memnun edici olur. Ahrik kalbi yani kalbin yanması en sık kullanılan istektir. Bununla birlikte diğer heyyic kalbi çok sık kullanılır. Bu kalbi yakmak değil heyecanlandırma isteğidir. İstenilen şahsın burcuna ait bir günde yapılması etkiyi artırır. Burcunun saatine de tesadüf ettirilir ise etki daha da artmış olur. Aşk vefki nasıl yapılır bunu anlamak için vefk nasıl yapılır başlıklı yazıda açıklamalar yaptım. Ek olarak bazı bilgiler daha vereyim.

Aşk vefkleri içinde yakılanlar etki açısından diğerlerine göre daha iyi netice verir. Aşk vefki taşımak ta en sık kullanılan yöntemdir. Bunlarda genel olarak etkilidir. İçirme yoluyla yapılanmuhabbet vefkleri diğer uygulamalarda olduğu gibi tesiri yüksektir. Rüzgara maruz kalacak veya kalmayacak şekilde asılarak yapılanları olur. Mezarlığa yada kabire gömülebildiği gibi, ayak değmeyen temiz yerlere veya taş altına gömülerek toprak tabiatı kullanılmış olur. Akarsu deniz ve içirme yolu ile su unsuru kullanılmış olur. Aşık edilmek istenen kişi hangi anasıra tabii olursa olsun, dört anasırı bir arada kullanmak etki artmasına neden olur. Böylece sonuca ulaşmak daha kolay olur. Elbise veya iç çamaşırın kendisine veya bir parçasında vefk yaptırmak mümkündür.  Bal, zeytinyağı gibi çeşitli nesneler sürülerek yakılmaları mümkündür. El ayası hatta tırnaklara bile yazılabilir. Aşk vefki yaparken en dikkat edilecek konu yazılacak sıranın doğru olmasıdır. Doğru sıralama ile yazılmaz ise vefk yapmak işe yaramaz. Tütsü birkaç farklı açıdan değerlendirilmelidir. Her güne ait olan tütsüler var bunlar yakılabilir. Her burca ve yıldıza ait farklı tütsüler vardır. Bunlar yakılarak yapılması etkiyi artırır. Bazı vefkler için, yaparken veya yaptıktan sonra belli tütsüler yakılması ve hatta yapılmış olan vefkin tütsülenmesi istenir. Güzel koku veren tütsüler olumlu katkı yapar. Bir kısmında belirli verilen tütsüyü yakmak şarttır. Eğer yakılmaz ise şartlarda eksiklik olacağı için yine tesirde azalma olur veya hiç teshir hasıl olmaz. Her kişi için ayrı ayrı isimlere göre özel olarak yapılan kişiye özel vefkler de yapılabilir. Bunların bir kısmında sadece istenen kişinin ebced bilgileri veya hem istenen hem de isteyen kişinin ebced sayı değerleri veya harfleri kullanılabilir. Bu aşk vefkleri çalışmaları her kişiye ayrı olarak hazırlanıp yazılmalıdır. Kişiye özel vefk yaptırmak tesirin fazla olacağı veya çok işe yarayacağı anlamına gelmez. Aksine daha önceden faydası denenmiş, mücerrep olan aşk vefki yapmak çok daha mantıklı ve akılcıdır. Bu çalışmalar ile birlikte yapılacak okumalarda olabilir. Belli bir esma ayet tevkil gibi bir okuma vefk için şart koşulmuş ise yapılmalıdır. Yapılmaz ise teshir yine olmaz. Eğer belli bir okuma şart koşulmamış ise, manevi alemden vefki kuvvetlendirecek bazı dualar esmalar veya ayetler okunabilir. Aklınıza gelebilecek her çeşit deri kağıt ve madene yazılarak vefk yapmak mümkündür.

Vefk yaptıranlar, daha doğrusu yaptırmak isteyenlere birçok sahte vefkler yollanmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu ise fotokopidir. Vefk adı altında yollanan uydurma olan, isim bile yazmayan belli belirsiz uygulamalardan bir netice alınması mümkün değildir. Vefk yapan medyumlar içinde en etkili aşk vefki yaptırmak için iletişime geçiniz.

Bu yazıyı paylaş

Aşk Vefkleri

yorum yapılmadı

BİR YORUM YAPIN

E-Postanız gizli kalacak paylaşılmayacaktır. *

*