You are here : Aşk Bağlama Büyüsü » dualar » Aşk Duası

Aşk Duası

Aşk Duası

İnsanın ne zaman kime aşık olacağını hiç kimse bilemez. Bu kendiliğinden oluşan ve asla planlı olarak yaşanayamacak çok özel bir duygudur. Bazı kişiler ise sevdikleri kişilerden istedikleri karşılığı göremediklerinde veya sevdikleri kişiler ile aralarındaki bağları güçlendirmek istediklerinde aşk duası adı verilen özel bir uygulama yapmayı tercih ederler. Aslında bu dua hemen hemen hepimizin bildiği ve sıkça okuduğumuz duaların belirli bir sıralama ve sayı ile okunması ile yapılmaktadır.

Yapılan aşk duasından sonra istenen kişilerin bilinçaltılarına müdahale edip o kişileri aşık edebilmek mümkün olmaktadır. Bu özel dua ile bugüne kadar birçok kişinin amacına ulaştığına dair bilgilerin olması da insanları aşk duası yapmak için cesaretlendirmektedir. Bu duayı yapacak kişilerin her şeyden önce yardım aldıkları kişilerin kendilerine verdikleri bilgiler ışığında tüm işlemleri tam anlamı ile yapmaları ve en önemlisi yaptıkları işlemlerden olumlu sonuç alacaklarına olan inançlarının tam olması gerekmektedir.

Birçok uzman bu tarz duaları yapacak olan kişilerin öncelikle abdest alıp daha sonra en az iki rekat namaz kılarak işle başlamalarının duanın etkisini arttıracağını belirtmektedirler. Maneviyatı yüksek bir uygulama olmasından dolayı yapılış esnasında bulunulan mekanda yalnız kalınması da kişilerin kendilerini tamamen aşk duasına verebilmesi için tavsiye dilen bir başka durumdur. Bu dua da çoğunlukla fatiha, ihlas, nas-felak veya ayet-el kürsi gibi özellikle namazlarda kullandığımız tesirli duaların kullanılması tavsiye edilmektedir.

Bu yazıyı paylaş

Aşk Duası

yorum yapılmadı

BİR YORUM YAPIN

E-Postanız gizli kalacak paylaşılmayacaktır. *

*